№, Име и фамилия, Длъжност, Специалност

  1. Мая Зафирова – Директор; Обще пеадагогика; Образователен мениджмънт
  2. Цеца Гергинова – Заместник-директор – УД Начален етап; Начална педагогика
  3. Анджела Михайлова – Заместник-директор – УД ПрогимназиаленНачален етап; Информатика и информационни технологии
  4. Мая Янакиева – Заместник-директор – УД  Гимназиален етап; Български език и литература
  5. Виолета Илиева – РНИКТ; Информационни технологии; Изобразително изкуство
  6. Гергана Янакиева – училищен психолог
  7. Димитрина Сиренярова – училищен психолог
  8. Татяна Тренева – педагогически съветник
  9. Христина Соколова – главен учител; Български език и литература; Класен ръководител на 10б клас
  10. Славка Василева – Български език и литература; Класен ръководител на 5а клас
  11. Нели Попова – Български език и литература; Класен ръководител на 7а клас
  12. Александрина Ангелова – Български език и литература; Класен ръководител на 5в клас
  13. Ивана Русева – Български език и литература; Класен ръководител на 10а клас
  14. Диана Ваклинова – Математика, Информационни технологии
  15. Таня Янева – Математика; Класен ръководител на 11б клас
  16. Радинка Велкова – Математика
  17. Косена Божилова – Математика
  18. Екатерина Мицева – Информатика и информационни технологии; Класен ръководител на 7б клас
  19. Димитрина Сиренярова – Философски цикъл; Класен ръководител на 8а клас
  20. Татяна Иванова – Английски език
  21. Симо Хаджиев – Английски език
  22. Светла Бътлър – Английски език; Класен ръководител на 6в клас
  23. Ани Попова – Английски език – начална образователна степен
  24. Теменужка Владимирова – Биология и здравно образование, Човекът и природата
  25. Теодора Велева – Биология и здравно образование, Човекът и природата, Химия; Класен ръководител на 11а клас
  26. Ани Банкова – География и Икономика, История и Цивилизация
  27. Стефани Христова – География и Икономика; Класен ръководител на 6г клас
  28. Калин Танев – История и Цивилизация; Класен ръководител на 6а клас
  29. Светла Райнова – Физика и Астрономия, Химия и ООС
  30. Диана Кралева – Физика и Астрономия, Информационни технологии; Класен ръководител на 9а клас
  31. Антон Петров – Изобразително изкуство
  32. Росица Методиева – Изобразително изкуство
  33. Димитър Попов – Изобразително изкуство
  34. Гален Гатев – Музика; Класен ръководител на 5б клас
  35. Георги Величков – Музика, Корепетиция
  36. Костадин Джупанов – Физическо възпитание и спорт; Класен ръководител на 7в клас
  37. Радка Михайлова – Физическо възпитание и спорт; Класен ръководител на 9б клас
  38. Цветан Гелев – Физическо възпитание и спорт; Класен ръководител на 12а клас
  39. Христо Птухин – Технологии и предприемачество, Технологии, Информационни технологии; Класен ръководител на 6б клас
  40. Анна Цанкова – Хореография
  41. Йорданка Божилова – Хореография
  42. Веселин Маргаритов – Хореография
  43. Ради Калов – Корепетиция
  44. Ивелин Иванов – Корепетиция
  45. Лъчезар Антонов – Корепетиция
  46. Ирина Евгениева – Начална и предучилищна педагогика; Ръководител на ПК-5г. 
  47. Гергана Тодорова – Начална и предучилищна педагогика; Ръководител на ПК-5г.
  48. Мирослава Николова – Начална и предучилищна педагогика; Ръководител на ПК-6г.
  49. Елина Николова – Начална педагогика, Класен ръководител на 1а клас
  50. Елина Николова, Мирослава Николова – Учител ЦДО на 1а клас
  51. Анита Стоянова – Начална педагогика, Класен ръководител на 1б клас
  52. Людмила Добрева – Учител ЦДО на 1б клас
  53. Людмила Спасова – Начална педагогика, Класен ръководител на 1в клас
  54. Людмила Спасова, Радослава Тодорова – Учител ЦДО на 1в клас
  55. Райна Борисова – Начална педагогика, Класен ръководител на 2а клас
  56. Десислава Борисова – Учител ЦДО на 2а клас
  57. Елица Пандурска – Начална педагогика, Класен ръководител на 2б клас
  58. Елица Пандурска, Иванка Симеонова – Учител ЦДО на 2б клас
  59. Радослава Тодорова – Начална педагогика, Класен ръководител на 2в клас
  60. Цветелина Енчева – Учител ЦДО на 2в клас
  61. Нели Миланова – Начална педагогика, Класен ръководител на 3а клас
  62. Нели Миланова, Невяна Божкова – Учител ЦДО на 3 а клас
  63. Невяна Божкова – Начална педагогика, Класен ръководител на 3б клас
  64. Росица Методиева – Учител ЦДО на 3б клас
  65. Елена Петрова – Начална педагогика, Класен ръководител на 3в клас
  66. Детелина Никифорова – Учител ЦДО на 3в клас; Руски език
  67. Наталия Ботева – Начална педагогика, Класен ръководител на 4а клас
  68. Наталия Ботева, Гергана Георгиева – Учител ЦДО на 4а клас
  69. Иванка Симеонова – Начална педагогика, Класен ръководител на 4б клас
  70. Тетяна Маргаритова – Учител ЦДО на 4б клас
  71. Гергана Георгиева – Начална педагогика, Класен ръководител на 4в клас
  72. Илинка Георгиева – Учител ЦДО на 4в клас

СПЕЦИАЛИСТИ

Юркие Фейзи – Логопед

Людмила Митъркова – Ресурсен учител

Димитър Попов – Ресурсен учител

Ивана Русева– Библиотекар