ОБЯВА ЗА ПРОВ...

140 СУ „Иван Богоров“ обявява КОНКУРС  за осъществяване на извънкласни дейности през…

Прочети повече

ЛЯТНО УЧИЛИЩЕ...

Уважаеми родители на деца, които имат желание да се занимават професионално с…

Прочети повече

ПРИЕМ ПЪРВИ К...

ЗАПОВЕД ЗА ПРИЕМ В ПЪРВИ КЛАС 2017/2018

Прочети повече

za-nas

За нас

140 СОУ „Иван Богоров“ е основано през 1986 г. В сградата си в ж.к. Обеля-2 се помещава от учебната 1987/1988...

Научи повече

ico

ПРИЕМ 2017-2018 НОВИНИ

01.06.2017 г. ВАЖНО! Напомняме на седмокласниците, разпределени да полагат изпит за проверка на способности по ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО в 140 СУ...

Научи повече

contacts

Контакти

140. СУ „Иван Богоров“ Област: София-град Община: Столична Адрес: София 1326, Район „Връбница“, ж.к. „Обеля-2″, ул. „Дико Илиев“ № 9 Директор: 02/9344275...

Научи повече

окт02

140 СУ „Иван Богоров“

обявява КОНКУРС 

за осъществяване на извънкласни дейности през учебната 2017-2018 година. Документите за участие се приемат в деловодството на училището от 02.10.2017 г. до 13.10.2017 г. всеки делничен ден от 08:00 ч. до 16:30 ч. 

ПЪЛЕН ТЕКСТ НА ОБЯВАТА

Read More

сеп15

№, Име и фамилия, Длъжност, Специалност

  1. Мая Зафирова – Директор; Обще пеадагогика; Образователен мениджмънт
  2. Цеца Гергинова – Заместник-директор – УД Начален етап; Начална педагогика
  3. Анджела Михайлова – Заместник-директор – УД ПрогимназиаленНачален етап; Информатика и информационни технологии
  4. Мая Янакиева – Заместник-директор – УД  Гимназиален етап; Български език и литература
  5. Виолета Илиева – РНИКТ; Информационни технологии; Изобразително изкуство
  6. Гергана Янакиева – училищен психолог
  7. Димитрина Сиренярова – училищен психолог
  8. Татяна Тренева – педагогически съветник
  9. Христина Соколова – главен учител; Български език и литература; Класен ръководител на 10б клас
  10. Славка Василева – Български език и литература; Класен ръководител на 5а клас
  11. Нели Попова – Български език и литература; Класен ръководител на 7а клас
  12. Александрина Ангелова – Български език и литература; Класен ръководител на 5в клас
  13. Ивана Русева – Български език и литература; Класен ръководител на 10а клас
  14. Диана Ваклинова – Математика, Информационни технологии
  15. Таня Янева – Математика; Класен ръководител на 11б клас
  16. Радинка Велкова – Математика
  17. Косена Божилова – Математика
  18. Екатерина Мицева – Информатика и информационни технологии; Класен ръководител на 7б клас
  19. Димитрина Сиренярова – Философски цикъл; Класен ръководител на 8а клас
  20. Татяна Иванова – Английски език
  21. Симо Хаджиев – Английски език
  22. Светла Бътлър – Английски език; Класен ръководител на 6в клас
  23. Ани Попова – Английски език – начална образователна степен
  24. Теменужка Владимирова – Биология и здравно образование, Човекът и природата
  25. Теодора Велева – Биология и здравно образование, Човекът и природата, Химия; Класен ръководител на 11а клас
  26. Ани Банкова – География и Икономика, История и Цивилизация
  27. Стефани Христова – География и Икономика; Класен ръководител на 6г клас
  28. Калин Танев – История и Цивилизация; Класен ръководител на 6а клас
  29. Светла Райнова – Физика и Астрономия, Химия и ООС
  30. Диана Кралева – Физика и Астрономия, Информационни технологии; Класен ръководител на 9а клас
  31. Антон Петров – Изобразително изкуство
  32. Росица Методиева – Изобразително изкуство
  33. Димитър Попов – Изобразително изкуство
  34. Гален Гатев – Музика; Класен ръководител на 5б клас
  35. Георги Величков – Музика, Корепетиция
  36. Костадин Джупанов – Физическо възпитание и спорт; Класен ръководител на 7в клас
  37. Радка Михайлова – Физическо възпитание и спорт; Класен ръководител на 9б клас
  38. Цветан Гелев – Физическо възпитание и спорт; Класен ръководител на 12а клас
  39. Христо Птухин – Технологии и предприемачество, Технологии, Информационни технологии; Класен ръководител на 6б клас
  40. Анна Цанкова – Хореография
  41. Йорданка Божилова – Хореография
  42. Веселин Маргаритов – Хореография
  43. Ради Калов – Корепетиция
  44. Ивелин Иванов – Корепетиция
  45. Лъчезар Антонов – Корепетиция
  46. Ирина Евгениева – Начална и предучилищна педагогика; Ръководител на ПК-5г. 
  47. Гергана Тодорова – Начална и предучилищна педагогика; Ръководител на ПК-5г.
  48. Мирослава Николова – Начална и предучилищна педагогика; Ръководител на ПК-6г.
  49. Елина Николова – Начална педагогика, Класен ръководител на 1а клас
  50. Елина Николова, Мирослава Николова – Учител ЦДО на 1а клас
  51. Анита Стоянова – Начална педагогика, Класен ръководител на 1б клас
  52. Людмила Добрева – Учител ЦДО на 1б клас
  53. Людмила Спасова – Начална педагогика, Класен ръководител на 1в клас
  54. Людмила Спасова, Радослава Тодорова – Учител ЦДО на 1в клас
  55. Райна Борисова – Начална педагогика, Класен ръководител на 2а клас
  56. Десислава Борисова – Учител ЦДО на 2а клас
  57. Елица Пандурска – Начална педагогика, Класен ръководител на 2б клас
  58. Елица Пандурска, Иванка Симеонова – Учител ЦДО на 2б клас
  59. Радослава Тодорова – Начална педагогика, Класен ръководител на 2в клас
  60. Цветелина Енчева – Учител ЦДО на 2в клас
  61. Нели Миланова – Начална педагогика, Класен ръководител на 3а клас
  62. Нели Миланова, Невяна Божкова – Учител ЦДО на 3 а клас
  63. Невяна Божкова – Начална педагогика, Класен ръководител на 3б клас
  64. Росица Методиева – Учител ЦДО на 3б клас
  65. Елена Петрова – Начална педагогика, Класен ръководител на 3в клас
  66. Детелина Никифорова – Учител ЦДО на 3в клас; Руски език
  67. Наталия Ботева – Начална педагогика, Класен ръководител на 4а клас
  68. Наталия Ботева, Гергана Георгиева – Учител ЦДО на 4а клас
  69. Иванка Симеонова – Начална педагогика, Класен ръководител на 4б клас
  70. Тетяна Маргаритова – Учител ЦДО на 4б клас
  71. Гергана Георгиева – Начална педагогика, Класен ръководител на 4в клас
  72. Илинка Георгиева – Учител ЦДО на 4в клас

СПЕЦИАЛИСТИ

Юркие Фейзи – Логопед

Людмила Митъркова – Ресурсен учител

Димитър Попов – Ресурсен учител

Ивана Русева– Библиотекар  

Read More