№, Име и фамилия, Длъжност, Специалност

  1. Мая Зафирова – Директор
  2. Соня Василева – Помощник-директор – УД; Математика
  3. Мая Крумова – Помощник-директор – УД; Български език и литература, География
  4. Виолета Илиева - РКК; Информационни технологии
  5. Гергана Янакиева – педагогически съветник
  6. Христина Соколова – главен учител; Български език и литература; Класен ръководител на 11а клас
  7. Славка Василева – Български език и литература; Класен ръководител на 7б клас
  8. Нели Попова – Български език и литература;
  9. Станка Иванова – Български език и литература; Класен ръководител на 6б клас
  10. Диян Димитров - Математика, Информационни технологии; Класен ръководител на 5а клас
  11. Асен Лашков – Информатика и информационни технологии;
  12. Анджела Михайлова - Информатика и информационни технологии; Класен ръководител на 7в клас
  13. Людмила Цветанова – Математика
  14. Радинка Велкова – Математика; Класен ръководител на 10а клас
  15. Татяна Иванова – Английски език, История; Класен ръководител на 8а клас
  16. Златина Петрова – Английски език – начална образователна степен
  17. Юрка Юнгарева – Английски език; Класен ръководител на 9а клас
  18. Ани Попова – Английски език
  19. Донка Панева – Английски език; Цикъл „Философия“; Класен ръководител на 5б клас
  20. Теменужка Владимирова – Биология и здравно образование, Човекът и природата, Химия
  21. Ана Мачорска – Биология и здравно образование, Човекът и природата, Химия; Класен ръководител на 7а клас
  22. Николай Петров – География
  23. Галина Ачанова – История; Класен ръководител на 6а клас
  24. Светла Райнова – Физика, Химия, Човекът и природата; Класен ръководител на 12а клас
  25. Виолета Йорданова – Изобразително изкуство; Класен ръководител на 6в клас
  26. Йосиф Йосифов – Музика
  27. Румяна Иванова – Физическо възпитание и спорт
  28. Радка Михайлова – Физическо възпитание и спорт; Класен ръководител на 5в клас
  29. Лидия Павлова – главен учител; Домашен бит и техника, Информационни технологии; Класен ръководител на 8б клас
  30. Ружка Пенева – Хореография
  31. Росица Димитрова – Хореография
  32. Ради Калов – Корепетитор
  33. Георги Величков – Корепетитор
  34. Гергана Тодорова – Начална и предучилищна педагогика; Ръководител на ПК-5г. А 
  35. Мирослава Николова - Начална и предучилищна педагогика; Ръководител на ПК-6г. А
  36. Ирина Евгениева – Начална и предучилищна педагогика; Ръководител на ПК-6г. Б
  37. Цеца Гергинова - Начална педагогика, Класен ръководител на 1а клас
  38. Магдалена Макавеева - Възпитател на 1а клас
  39. Анита Стоянова - Начална педагогика, Класен ръководител на 1бклас
  40. Ивелина Велева - Възпитател на 1б клас
  41. Людмила Спасова - Начална педагогика, Класен ръководител на 1в клас
  42. Людмила Митъркова – Възпитател на 1в клас
  43. Мариела Янева – Начална педагогика, Класен ръководител на 1г клас
  44. Радослава Тодорова - Възпитател на 1г клас
  45. Мария ГрековаНачална педагогика, Класен ръководител на 2а клас
  46. Еми Александрова – Възпитател на 2а клас
  47. Снежка Генчева – Класен ръководител на 2б клас
  48. Розалия Първанова – Възпитател на 2б клас
  49. Райна Христова – Класен ръководител на 2в клас
  50. Цветелина Енчева – Възпитател на 2в клас
  51. Иванка Симеонова – Класен ръководител на 2г клас
  52. Елица Пандурска – Възпитател на 2г клас
  53. Нели Миланова - Начална педагогика, Класен ръководител на 3а клас
  54. Елена Кънчева - Възпитател на 3а клас
  55. Цецка Обретенова - Начална педагогика, Класен ръководител на 3б клас
  56. Мария Йосифова - Възпитател на 3б клас
  57. Елена Петрова - Начална педагогика, Класен ръководител на 3в клас
  58. Детелина Никифорова - Възпитател на 3в клас; Руски език
  59. Валентина Николова - Начална педагогика, Класен ръководител на 4а клас
  60. Наталия Ботева - Възпитател на 4а клас
  61. Митка Алексова - Начална педагогика, Класен ръководител на 4б клас
  62. Невяна Божкова - Възпитател на 4б клас
  63. Гергана Георгиева - Начална педагогика, Класен ръководител на 4в клас
  64. Мария Трошанова - Възпитател на 4в клас, Физика

Библиотекар – Ивана Русева

СПЕЦИАЛИСТИ ОТ РЕСУРСЕН ЦЕНТЪР

Ресурсни учители

  1. Станка Дикова
  2. Цветaнка Радославова

Логопед

  1. Димитър Петрунов

Психолог

  1.  Мила Найденова